אנתרופוסופיה בישראל

 
מטפלים בגישה האנתרופוסופית

 • אדווה דרורי
  מטפלת באמצעות משחק הבעה ויצירה
  אמנית ומטפלת באמצעות משחק, הבעה ויצירה. מעל 7 שנות ניסיון בתרפיה ומעל 15 שנות ניסיון בעבודה עם ילדים. מטפלת בילדים ובהוריהם בקליניקה פרטית בנס ציונה. מלווה גנים ברוח האנתרופוסופיה ועובדת כתרפיסטית בבית ספר שיבולים בנס ציונה. מקיימת ערבי תרפיה להורים ולצוותים חינוכיים.
  050-8594421 advadrori1@gmail.com

 • אייל וסר
  תרפיסט בשיטת כלים שלובים – תרפיה ופסיכותרפיה בגישה אנתרופוסופית
  בעל תואר שני בחינוך ומתמטיקה לימודי הנחיית קבוצות, טיפול משפחתי וזוגי ורפואה אנתרופוסופית מטעם Weleda Academy.
  מורה ומטפל בתרפיה ובפסיכותרפיה במכללת כלים שלובים, ושותף לצוות הניהולי.
  ליצירת קשר: טל. 054-8093995

 • הגר דרור מליניאק
  פסיכולוגית קלינית מומחית, מוסמכת בפסיכותרפיה אנתרופוסופית מטעם IFAPA (הארגון הבינלאומי לפסיכותרפיה אנתרופוסופית), מקימת "שיבולת"- לימודי תעודה בפסיכותרפיה אנתרופוסופית. מדריכה מטפלים בגישה זו. בעלת הכשרה בטיפול זוגי בגישת "אימגו". מקיימת סדנאות להורי מתבגרים, מטפלת בטיפול פרטני, זוגי והדרכת הורים בשילוב גישה רוחנית-אנתרופוסופית וכלים מהפסיכותרפיה הדינמית, CBT ו-DBT.
  להתקשרות: 050-2837813, hagarpsy@gmail.com
  https://sites.google.com/site/hagardrormaliniek/program2014

 • טובה סנה אור
  ייעוץ פרטני וסדנאות - ביוגרפיה, בחירת מקצוע, ביוגרפיה ומחלה מסכנת חיים קרית טבעון 054-5952296 blaysneor.tova@gmail.com

 • טלי בביוב
  פסיכותרפיסטית בעלת תואר שני בטיפול בשילוב אומנויות.
  נסיון רב בטיפול רגשי בילדים, נוער, מבוגרים ובהדרכת הורים. נשענת על הידע הביוגרפי מתוך מדע הרוח האנתרופוסופי ובציור בצבעי מים.
  מקבלת בקליניקה פרטית בת"א.
  0544771077, tali.babayoff@gmail.com

 • נורית רוזנגרטן
  פסיכותרפיסטית בגישה האנתרופוסופית בעלת תואר שני .M.A בטיפול והנחיית קבוצות בשילוב אומנויות, הכשרה בטיפול משפחתי וזוגי ובטיפול קוגניטיבי התנהגותי, בוגרת הקורס ברפואה אנתרופוסופית מטעם Weleda Academy, ותרפיה ביוגרפית בארץ ובחו"ל.
  בעלת ניסיון עשיר בטיפול בילדים במבוגרים, זוגות ומשפחות ברוח האנתרופוסופיה.
  מייסדת שיטת ‘כלים שלובים’ – תרפיה ופסיכותרפיה בגישה האנתרופוסופית, מנהלת המכללה להכשרת מטפלים, מורה ומדריכה.
  ליצירת קשר: טל. 054-4630610

 • נטע אשוח
  טיפול באמנות ופסיכותרפיה
  052-4742420

 • ציפורי דורון
  פסיכולוגית קלינית עם התמחות בעבודה עם ילדים, עובדת לפי גישת "הסיפור המרפא", יצירת קשר בטל: 054-6776775 או במייל: tsipori@013net.net

חזור | לראש המסך


 

עוד באנתרופוסופיה

ב-1919 פנה אמיל מולט, מנהל בית-החרושת וולדורף אסטוריה בשטוטגרט ואחת מהדמויות המובילות בתנועה של השילוש החברתי, אל רודולף שטיינר בבקשה לייסד בית-ספר לילדים של פועליו. החל מ-1907 ועד מותו של רודולף שטיינר, ומאז ועד היום בכל המרכזים האנתרופוסופיים בעולם, ניצבים המחקר, הריפוי והיצירה האמנותיים במרכז של כל פעילות אנתרופוסופית. האוריתמיה הנה אומנות אשר מכילה בתוכה את כל האומנויות המלוות את האדם משחר התפתחותו: הארכיטקטורה, הפיסול, הציור, המוזיקה, השירה והפואטיקה. הרפואה האנתרופוסופית התפתחה מתוך עבודתם המשותפת של ד"ר איטה ווגמן ורודולף שטיינר עם קבוצת רופאים בבית-החולים בארלשהיים שליד דורנאך, שוויץ. הביוגרפיה עוסקת בהתפתחות האדם ומתארת (על ידי החוקים הביוגרפים) את המסע האנושי מלידה עד מוות, את התפתחותו הגופנית, הנפשית והרוחנית של האדם ואת הצמתים החשובים בחייו. רודולף שטיינר נתבקש ב-1924 על ידי קבוצה של חקלאים ממרכז אירופה שגילו דאגה לנוכח ההתדרדרות בבריאות של זני צמחים ובעלי חיים, להניח יסוד למדע ולפרקטיקה אנתרופוסופיים בחקלאות.

© כל הזכויות שמורות למחברים ולאמנים